Компанія Synergy Group - це 9 ресторанних проектів, пекарня, власна кондитерська майстерня, сервіс доставки їжі та фітнес-простір.

Компанія Synergy Group виступає визнаним фахівцем з консалтингу, навчання персоналу і створення нових ресторанних проектів.

Компанія має власну службу доставки, кейтеринговое обслуговування і виробництво кондитерських виробів.

Ми змушуємо бренди сяяти

Synergy Group запровадила для своєї команди Talent Management System і створює умови для розвитку кожного співробітника. Компанія управляється на підставі принципів Agile System, коли будь-яка ідея повинна бути почута і має право на ефективну реалізацію.

Компанія сповідує ідеологію 1 + 1 = 3. Ми віримо, що синергія двох ефективних і успішних співробітників дає потрійний результат. Компанія є експертом в побудові довгострокових, дружніх відносин з гостями, де закладу є третім місцем після дому та роботи.

Географічно компанія розвивається на ринку України, значиться законодавцем нових трендів. Реалізує відкриття нових проектів за межами України на світовому ринку.

  • 12 ресторанів
  • 7+ років на ринку
  • 1 сервіс доставки
  • 2 фітнес-зали

Iсторії успіху

Юрий Дорофеев

Bar Manager of Synergy Group

Юра начал свою карьеру в компании с должности бариста в Traveler’s coffee в 2013 году.

Благодаря интенсивным тренингам, работе с качественным продуктом и профессиональным оборудованием, он максимально изучил и полюбил свою профессию, несмотря на отсутствие опыта работы раннее. Вскоре, благодаря своей настойчивости, трудолюбию и перфекционизму, вырос до шеф-бариста Traveler’s Coffee Odessa.

Весной 2015 года участвовал в открытии нового заведения компании Synergy Group — The Roastery by Odessa, после чего получил повышение по должности и стал бар-менеджером сети.

Осенью 2015 года стал победителем во всеукраинском национальном конкурсе — Сup Tasting Lviv Coffee Festival, и, не останавливаясь на достигнутом, начал знакомиться с вином, после чего сформировал эксклюзивную винную карту в ресторане Terrace Sea View.

Ми шукаємо в свою команду активних, відповідальних, креативних співробітників, які націлені на розвиток і високий результат